Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Międzynarodowa konferencja „Integrative Health a New Paradigm for Health Care”

2018/09/04

Collegium Medicum  UJ oraz Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ Instytut Konfucjusza zapraszają na międzynarodowe spotkanie z zakresu medycyny integracyjnej i sposobów leczenia bólu. Wśród prelengentów są eksperci z USA, Chin i Polski.

Pierwsza edycja konferencji „Integrative Health a New Paradigm for Health Care” odbędzie się 18 i 19 września w Krakowie.

Konferencja ma na celu przedstawienie zagadnień z zakresu medycyny integracyjnej i nowego podejścia do pacjentów łączącego w sobie metody stosowane w medycynie zachodniej oraz wschodnich systemach medycznych (głównie tradycyjnej medycynie chińskiej o udowodnionej w badaniach naukowych skuteczności i bezpieczeństwie zastosowania). W trakcie spotkań omówione zostaną sposoby leczenia bólu, które mogą być uzupełnieniem bądź alternatywą do obecnie stosowanego leczenia. Jednym z wykładowców będzie  dr n. med. Magdalena Kocot-Kępska, sekretarz Polskiego Towarzystwa Badania Bólu.

Rejestracji na dzień 18 września można dokonać pod adresem: www.konferencja-ih.evenea.pl

Pracowników medycznych Szpitala Uniwersyteckiego zapraszamy na dzień zamknięty konferencji – 19 września. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, uprzejmie prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 10.09.2018 r. drogą mailową na adres konferencja_ih2018@cm-uj.krakow.pl

Poniżej program konferencji:

  • Program konferencji [pdf, 1,2 MB] Pobierz