Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Zaproszenie na Koncert Charytatywny

2018/10/10

Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny „Black or White?” organizowany dla Oddziału Klinicznego Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z okazji Światowego Dnia Nowotworów Neuroendokrynnych NET.

10 listopada 2018 roku z okazji Światowego Dnia Świadomości Nowotworów Neuroendokrynnych NET, O/K Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie organizuje po raz trzeci specjalny koncert charytatywny pod nazwą „Black or White?”. Koncert odbędzie się w Teatrze Variette w Krakowie i jest pierwszą, tego typu charytatywną inicjatywą, która zwraca uwagę na nieznane powszechnie nowotwory neuroendokrynne. W trakcie koncertu będziecie mieć Państwo możliwość posłuchania zarówno utworów pochodzących z różnych musicali jak i utworów muzyki rozrywkowej, instrumentalnej. Dodatkowa atrakcją będzie pokaz barwnych choreografii tanecznych.

Fundusze zebrane ze sprzedaży biletów zostaną przekazane Fundacji „Pro Endocrinologia”. Mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom uda się skrócić statystyczny czas diagnozy, który obecnie wynosi od 5 do 7 lat, a nowotwory neuroendokrynne czarno na białym zapiszą się w świadomości Polaków.

 

Miejsce i data koncertu: Teatr Variette 10.11.2018 r., godz. 18:00.

Bilety dostępne są w kasie Teatru Variette w cenie 50 PLN.


Wystąpią: Artyści teatru Muzycznego Roma oraz Zespół Akustyczna OpeRacja, Zespół Wokalny Colour Voices, Zespół instrumentalny , Tancerze Krakowskiej Akademii Tańca, Tancerze Szkoły TangoVirri, Tancerze Szkoły Tańca Pasja.