Archiwum zamówień publicznych

Archiwum zamówień publicznych

Z dumą informujemy, że lek. Agnieszka Fuchs zajęła zaszczytne I miejsce w kategorii „Ginekolog Roku” w finale wojewódzkim Plebiscytu HIPOKRATES 2022 Gazety Krakowskiej. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że Pani Doktor jest częścią naszego zespołu.

 

To najpiękniejszy zawód na świecie – tak o swojej pracy mówi zwyciężczyni z Oddziału Klinicznego Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii: Niektórzy mówią, że wyssali ten zawód z mlekiem matki, można powiedzieć, że ja także. Moja mama przez cały czas trwania ciąży czytała podręczniki ginekologiczne, gdyż do egzaminu specjalizacyjnego z ginekologii podchodziła miesiąc po moich narodzinach. Chyba mam w genach miłość do tego zawodu. To praca, która daje ogrom satysfakcji.

Celem plebiscytu „Hipokrates 2022” jest nagrodzenie pracowników ochrony zdrowia, którzy cieszą się największym uznaniem pacjentów. Po zakończeniu głosowania w regionie zwycięzcy z każdego województwa w Polsce awansowali do ogólnopolskiego finału plebiscytu. Nagrodę główną odbiorą podczas wielkiej gali plebiscytu, która odbędzie się 2 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie.

SAVE 20230208 175743fot. Archiwum prywatne

2897785 733182755 fullfot. Materiały Prasowe - Plebiscyt Gazeta Krakowska

We use cookies to optimize your experience. By browsing our site you agree to our Privacy Policy.