EU projects

About us

Strength in tradition, power in modernity

  • 29 Clinical Departments
  • 35 Outpatient Departments
  • 8 Diagnostic Units
  • Emergency Department
  • 8 Clinical Departments
  • 35 Outpatient Departments
  • 4 Diagnostic Units
  • POZ

Acknowledgments from patients

Podziękowania dla Pracowników Oddziału Klinicznego Okulistyki

Zarówno Państwo Lekarze specjaliści i rezydenci, Panie Pielęgniarki, Panie z personelu pomocniczego na oddziale i w poradni traktują pacjentów, często w podeszłym wieku, z szacunkiem, empatią, cierpliwością i serdecznością.

Podziękowania dla całego Oddziału Klinicznego Pulmonologii i Alergologii

Serdecznie dziękuję w imieniu swoim oraz mojego taty. Wyrażając swą wdzięczność życzę Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, sukcesów i spełnienia w pracy zawodowej.

Podziękowania dla Zespołu, który przyjmuje pacjentów z podejrzeniem zakażenia wirusem Covid-19

To budujące, gdy spotyka się osoby pracujące w stresie, napięciu i wyjątkowo trudnych warunkach, równie życzliwe, uczynne i wrażliwe na potrzeby bliźniego, jak Panie Doktor i Panie Pielęgniarki, z którymi spotkałam się podczas badania w kierunku Covid -19.

Podziękowania dla Pana prof. dr hab. med. Piotra Richtera oraz całego Zespołu O/K Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Gastroenterologicznej i Transplantologii

Z całego serca dziękuję Panu Profesorowi za przeprowadzoną operację i ratowanie mojego zdrowia.

Podziękowanie dla prof. dr hab. med. Aleksandra Garlickiego

Dziękuję Panu Profesorowi za stworzenie tak wspaniałego zespołu pracowników na oddziale zakaźnym „J”.

Podziękowania za uratowanie życia

Dzięki lekarzom, anestezjologom, pielęgniarkom żyję. Panie doktor, które zawsze przychodziły w dobrym nastroju i z dobrym słowem. Jednym słowem przewspaniałe kobiety - serdecznie Wam dziękuję, że do Was trafiłam.

Podziękowania dla Personelu Oddziału Klinicznego Urologii i Urologii Onkologicznej

Gratuluję Panu Profesorowi tak znakomitego zespołu ludzi, którzy razem swoją pracą i codziennym trudem tworzą ten Oddział. Wszystkim jego Pracownikom, Panu Profesorowi życzę dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Podziękowania dla O/K Pulmonologii i Alergologii

Zespół pracuje na najwyższym poziomie, choć ich praca nie należy do łatwych. Dla mnie takie podejście to poziom najwyższego zaangażowania w pracę i dobro pacjenta.

Podziękowania dla Szpitala oraz Poradni Oddziału Klinicznego Kardiologii i Elektrokardiologii Interwencyjnej oraz Nadciśnienia Tętniczego

Jeśli pozostałe poradnie funkcjonują na podobnych zasadach, z podobnym nastawieniem do pacjenta, to szczerze gratuluję. Mam tu na myśli Panie w rejestracji oraz w poradni - u których widziałam uśmiech, spokój, kompetencje, życzliwość i empatię.

Wyrazy uznania dla Personelu Oddziału Klinicznego Ortopedii i Rehabilitacji

Wyrażam głęboki podziw i uznanie dla pracy lekarzy oraz całego personelu Oddziału Ortopedii i Rehabilitacji. Serdecznie dziękuję Panu Profesorowi Arturowi Gądkowi oraz Doktorowi Mateuszowi Zalewskiemu za mistrzowsko wykonaną operację mojego kolana.

Podziękowania dla Zakładu Mikrobiologii

Chciałam powiedzieć, że jesteście super. Panie pielęgniarki są uśmiechnięte, miłe, wszystko tłumaczą i żartują z pacjentem :)

Podziękowania dla O/K Neonatologii

Podziękowania dla prof. dr hab. n. med. Ryszarda Lauterbacha, Kierownika O/K Neonatologii, dr hab. n. med. Doroty Pawlik, dr n. med. Justyny Ferek oraz dla dr n. med. Joanny Hurkały za profesjonalną opiekę.

SP ZOZ The University Hospital in Krakow

Hospital telephone information is available on business days: 7:30 to 15:00.

Szpital Uniwersytecki

Więcej
We use cookies to optimize your experience. By browsing our site you agree to our Privacy Policy.