O endoskopii i leczeniu nowotworów
Za nami szósta edycja konferencji „Choroby jelita grubego – od rozpoznania do terapii”. To ważne wydarzenie medyczne zgromadziło w Krakowie ponad 500 uczestników. Tym bardziej jesteśmy dumni, że jednym z jego współtwórców i organizatorów jest profesor Michał Kukla, Kierownik Oddziału Klinicznego Gastroenterologii, Hepatologii, Toksykologii i Chorób Wewnętrznych.
Podczas trzech dni konferencji specjaliści z całej Polski dyskutowali o najnowszych osiągnięciach w endoskopii, diagnostyce i leczeniu nowotworów. Co równie ważne, w programie tegorocznej edycji znalazła się przestrzeń na dyskusje poświęcone pacjentom i budowaniu dla nich wsparcia oraz poprawy jakości życia z chorobą.
Dziękujemy za obecność i do zobaczenia za rok!