Aktualności

Nasz Szpital

Za nami szósta edycja konferencji „Choroby jelita grubego – od rozpoznania do terapii”. To ważne wydarzenie medyczne zgromadziło w Krakowie ponad 500 uczestników. Tym bardziej jesteśmy dumni, że jednym z jego współtwórców i organizatorów jest profesor Michał Kukla, Kierownik Oddziału Klinicznego Gastroenterologii, Hepatologii, Toksykologii i Chorób Wewnętrznych.

Podczas trzech dni konferencji specjaliści z całej Polski dyskutowali o najnowszych osiągnięciach w endoskopii, diagnostyce i leczeniu nowotworów. Co równie ważne, w programie tegorocznej edycji znalazła się przestrzeń na dyskusje poświęcone pacjentom i budowaniu dla nich wsparcia oraz poprawy jakości życia z chorobą.

Dziękujemy za obecność i do zobaczenia za rok!

Kontrast strony:

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Informujemy, że od 25 maja 2018 r. stosujemy RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), czyli nowe unijne rozporządzenie, które dotyczy ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z Informacjami dla Pacjenta, które znajdą Państwo w zakładce Dla Pacjenta - Ochrona danych osobowych.