Przejdź do głównej treści
Przejdź do menu
Poczta SU Kraków
Rozmiar czcionki A A A
Wersja dla niedowidzących

ul. Mikołaja Kopernika 36, 31-501 Kraków

Informacja telefoniczna pn-pt 7:30-15:00: +48 12 424 70 00

fax: +48 12 424 74 87

Podstawowa Opieka Zdrowotna

Rejestracja: 12 424-89-50

Przejdź do menu 3 poziomu

O nas

Początek Podstawowej Opieki Zdrowotnej Szpitala Uniwersyteckiego datuje się na 1999 rok.

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej świadczy podstawową opiekę lekarską i pielęgniarską w dni powszednie, w godzinach: 8.00 - 18.00, przy ul. Śniadeckich 10 i ul. Wielickiej 265, oraz w razie konieczności w domu chorego.

W ramach podstawowej opieki zdrowotnej w godzinach od 18:00 do 8:00, w dni wolne od pracy i święta zabezpieczona jest pomoc medyczna (zarówno lekarska jak i pielęgniarska) w 53 placówkach w województwie małopolskim na podstawie umowy z NFZ.

Szczegółowy wykaz placówek zabezpieczających nocną i świąteczną opiekę jest zamieszczony przy ul. Śniadeckich 10, ul. Wielickiej 265, jak również na stronie internetowej NFZ. Chory może wybrać dowolną placówkę w województwie - nie obowiązuje rejonizacja.

Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie jest zlokalizowana na parterze budynku, przy ul. Śniadeckich 10, gdzie znajduje się rejestracja, Gabinet Zabiegowy, Pokój EKG, osiem Gabinetów Lekarskich, Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej i Gabinet Położnej Środowiskowej.

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie przy ul. Wielickiej 265 znajduje się filia Podstawowej Opieki Zdrowotnej z: rejestracją, Gabinetem Lekarskim, Gabinetem Zabiegowym.

W Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej poza badaniem i opieką przez wysoko wykwalifikowany personel medyczny jest zapewniona kompleksowa diagnostyka zgodnie z zaleceniem NFZ, w tym panel badań biochemicznych, EKG-graficznych, radiologicznych, ultrasonograficznych i innych.

Rejestracja telefonicznie lub osobiście, z dokumentami potwierdzającymi ubezpieczenie oraz dowodem osobistym.

Poradnia Badań Profilaktycznych - Medycyna Pracy jest zlokalizowana przy ul. Kopernika 19.

Czynna jest od poniedziałku do piatku w godzinach: 7:30 – 15:00.

W Poradni Badań Profilaktycznych - Medycyna Pracy  są  wykonywane badania wstępne, okresowe i kontrolne przewidziane w Kodeksie Pracy, wyłącznie w ramach umów o badania profilaktyczne. Znajduje się tam: spirometr oraz lampa szczelinowa, autorefrektometr, wziernik okulistyczny, oktomierz i inne.


  • Deklaracja wyboru świadczeniodawcy udzielającego świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarza podstawowej opieki zdrowotnej [doc, 95 KB] Pobierz
  • Deklaracja wyboru świadczeniodawcy udzielającego świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej [doc, 95 KB] Pobierz
  • Deklaracja wyboru świadczeniodawcy udzielającego świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarza podstawowej opieki zdrowotnej [doc, 96 KB] Pobierz

DECODECODECO

 


DECO